Sprzęt AGD promocje: jak polować na najniższe ceny?

Wyposażenie całego domu w niezbędne urządzenia może być sporym wydatkiem. Są jednak sprawdzone sposoby, aby płacić mniej. Jak zaoszczędzić na zakupie AGD?

1. Rób zakupy w sklepach online

Najprostszym sposobem, by kupić lodówkę, pralkę czy zmywarkę w niskiej cenie, jest zamówienie tego sprzętu w internecie. Sklepy internetowe mogą zaproponować na ogół bardziej atrakcyjne cenniki niż te stacjonarne, a dodatkowo można w nich łatwo porównać koszty tego samego modelu.

W sklepach internetowych kupimy praktycznie wszystko, co potrzebne do domu – duże AGD, ale też małe AGD, które ułatwia codzienne gotowanie czy sprzątanie. Nie trzeba też martwić się dostawą, ponieważ większość sklepów zapewnia darmową usługę transportu. Można też zamówić usługę wniesienia sprzętu do domu i jego podłączenia, a także oddać starsze urządzenie.

Co ciekawe, często zdarza się, że cena sprzętu w sklepie internetowym popularnego marketu jest niższa niż w jego punkcie stacjonarnym. Opłaca się wtedy zamówić sprzęt online i odebrać go na miejscu lub skorzystać z darmowej dostawy do domu.

2. Sprawdzaj aktualne promocje

Dostępne na sprzęt AGD promocje czekają na kupujących zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w tych internetowych. Urządzenia można kupować taniej w dużych marketach, ale też w mniejszych sklepikach. Praktycznie każdego dnia czekają nowe obniżki, dlatego warto trzymać rękę na pulsie.

Aby być na bieżąco, warto systematycznie zaglądać na strony internetowe sklepów, a także sprawdzać gazetki promocyjne. W śledzeniu najniższych cen pomagają także serwisy online dla oszczędnych, których użytkownicy dzielą się ze sobą znalezionymi promocjami.

Razem z takimi obniżkami sprzęt AGD można zakupić w cenie od około 10 procent do nawet ponad 50 procent taniej, gdy uda się upolować naprawdę dobrą okazję. To zatem nie lada gratka dla każdego, kto poszukuje sposobu na jeszcze tańsze wyposażenie swojego domu w markowy sprzęt wysokiej jakości.

3. Korzystaj z kodów rabatowych

Żeby za lodówkę albo za kuchenkę nie płacić pełnej ceny, warto także sprawdzić, czy nie można skorzystać z kodów rabatowych. Są one dostępne między innymi dla nowych klientów, ale również w ramach sezonowych obniżek czy promocji organizowanych przez producentów, na przykład przy zakupie sprzętu można otrzymać zwrot określonej kwoty.

Kody rabatowe można łatwo wyszukiwać przez internet – działają nawet specjalne strony internetowe, na których na bieżąco dodawane są nowe kody ze sklepów. Można wtedy w jednym miejscu znaleźć wszystkie aktualne rabaty na sprzęt AGD.

4. Kup sprzęt z ekspozycji

Sprzęt z ekspozycji to kolejny sposób, aby zakupić urządzenia w niższej cenie. Pod tym terminem znajdują się urządzenia, które były eksponowane na wystawie lub były udostępnione do oglądania przez klientów. Mogą posiadać niewielkie ryski lub inne drobne ślady użytkowania, jednak nie wpływają one na ich działanie.

AGD z ekspozycji można kupować w sklepach stacjonarnych, ale również oferowane jest ono przez sklepy internetowe. Ceny w tym przypadku są często niższe nawet o około 10-20 procent, dlatego to świetna okazja dla oszczędnych, żeby zapłacić za wyposażenie do domu jeszcze mniej.

5. Zamawiaj zestawy jednej marki

Kuchenka, piekarnik i do tego lodówka razem z jeszcze niższej cenie niż osobno? Takie promocje to świetna propozycja dla osób, które chciałyby zakupić niezbędne urządzenia do swojego domu. Są one organizowane zarówno przez sklepy, jak i przez producentów i pozwalają na nabycie zestawu jednej marki w jeszcze niższej cenie niż zwykle.

Zniżki na zestawy można znaleźć w sklepach stacjonarnych lub urządzenia z rabatami można zamawiać online z wygodną dostawą pod wskazany adres. Oferowane na sprzęt AGD promocje mogą sięgać wtedy nawet do około 30 procent niż przy zakupie pojedynczych urządzeń, więc opłaca się brać zestawy.

Za niezbędny sprzęt AGD nie trzeba zatem przeznaczać fortuny – razem z różnymi rabatami, kodami zniżkowymi oraz promocjami za urządzenia do kuchni, łazienki czy sprzęt sprzątający można zapłacić znacznie mniej. Wystarczy tylko kilka minut, by znaleźć obniżki w lokalnych sklepach lub w internecie!

Redakcja elektroodpadyprostezasady.pl