Jakie etui wybrać dla iPhone 12 pro max?

Uszkodzenie droższego smartfona może się odbić bardzo niekorzystnie na finansach jego właściciela. Aby temu zapobiec, należy zapewnić odpowiednią ochronę dla urządzenia. Może to być etui skórzane na iPhone 12 pro max lub inne dla wymienionego modelu oraz szkło hartowane na panel dotykowy. Te dwa produkty powinny wystarczyć do ochrony telefonu w przypadku upadku lub zalania.

Dlaczego etui wykonane ze skóry?

Jest wiele modeli pokrowców dedykowanych temu modelowi iPhona. Wybór odpowiedniego jest uzależniony od preferencji i gustu właściciela urządzenia. Pokrowiec powinien być wygodny w użyciu, funkcjonalny i odpowiadać jego właścicielowi pod względem estetycznym. Wybór etui skórzanego na iPhone 12 pro max to dobry pomysł dla osób ceniących luksus i klasyczną elegancję. Produkt ten jest wykonany ze specjalnie barwionej i garbowanej miękkiej skóry, która po pewnym czasie pokrywa się patyną. To etui dokładnie przylega do urządzenia i nie zmienia jego grubości.

Ten model pokrowca został zaprojektowany przez Apple i skutecznie chroni iPhona przed zadrapaniem i uderzeniem. Zanim produkt został wprowadzony do sprzedaży, był on testowany przez wiele godzin na każdym etapie produkcji. Etui skórzane na iPhone 12 pro max nie tylko świetnie wygląda, ale też współgra z akcesoriami przeznaczonymi dla tego modelu telefonu. Posiada ono wbudowane magnesy, które ułatwiają sprawne doczepienie i odczepienie różnych akcesoriów oraz przyspieszają bezprzewodowe ładowanie. 

Inne modele etui

Jeśli właściciel często korzysta z panelu dotykowego smartfona, to powinien wybrać prosty case na telefon. Dostępne modele mogą być wykonane z silikonu lub trwałego TPU. Są to sprężyste tworzywa, które pochłaniają drgania i eliminują możliwość zadrapania iPhona. Są one tańsze od etui skórzanego na iPhone 12 pro max, ale równie skutecznie chronią telefon przed urazami mechanicznymi. Ten rodzaj pokrowców dostępny jest w wersji przezroczystej i kolorowej. Warto wspomnieć o modelach etui zaprojektowanych specjalnie dla iPhona przez Karla Lagerfelda oraz firmę Guess.

Niektóre sklepy z akcesoriami dla smartfonów umożliwiają stworzenie własnego modelu etui. Można to zrobić korzystając z kreatora udostępnionego on line. Kreator jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Wystarczy wskazać model telefonu, dla którego chce się zaprojektować etui, a następnie wybrać grafikę lub przesłać ulubione zdjęcie do kreatora. Taki model etui będzie się podobał osobom chcącym się wyróżniać. Natomiast etui skórzane na iPhone 12 pro max będzie odpowiednie dla osób ceniących elegancję i styl biznesowy.

Redakcja elektroodpadyprostezasady.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.