Tablety z serii Samsung Galaxy Tab S. Dla najbardziej wymagających

Praca, rozrywka, kontakt z najbliższymi? Czy tablet może być alternatywą dla komputera osobistego? Oczywiście, ale wiele zależy od tego, jaki to tablet. Liczy się przede wszystkim wygoda użytkowania, ale również wydajność, aby urządzenie mogło sprostać wszystkim zadaniom. W tej roli idealnie spisują się tablety z serii Galaxy Tab S.

Zyskaj przewagę za sprawą inteligentnego dotyku

To bez wątpienia największa przewaga nad tradycyjnymi komputerami i laptopami – dotyk. Możliwość intuicyjnego sterowania wszystkimi funkcjami oraz wygodne przeglądanie treści sprawia, że korzystanie z tabletu jest przyjemne i wygodne. Dodatkowo, we współpracy z rysikiem S Pen, korzystanie z urządzenia nabiera zupełnie nowego wymiaru.

Za pomocą najnowszego rysika S Pen możemy nie tylko robić wszystko to, co za pomocą dotyku palca, tylko dokładniej i szybciej, ale również zdalnie sterować innymi funkcjami tabletu. Regulacja głośności bez dotykania urządzenia, a może przełączanie slajdów prezentacji, gdy tablet jest podłączony do projektora podczas firmowej prezentacji? Szybkie notatki lub poprawki projektu podczas podróży? Rysika S Pen można używać do robienia notatek i zapisywania pomysłów w każdej chwili, wykonywania gestów w powietrzu do sterowania różnymi aplikacjami, otwierania nowych notatek bezpośrednio na ekranie, a jedną z ciekawszych funkcji jest możliwość zamiany tekstu odręcznego na drukowany podczas pisania na ekranie. Czy Twój komputer stacjonarny lub laptop to potrafi?

Zaawansowane projekty na dużym ekranie tabletu Samsung Galaxy Tab S

Malowanie lub rysowanie? Żaden problem! Końcówka rysika S Pen ma średnicę 0,7 mm i wyczuwa wiele poziomów nacisku, dzięki czemu masz wrażenie, jakbyś tworzył na zwykłej kartce papieru za pomocą tradycyjnego pióra! Dodajmy do tego idealne, 14,6-calowe „płótno” w modelu Galaxy Tab S8 Ultra, czyli ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli i z odświeżaniem 120 Hz, a wszystko po to, by każdy ruch i animacja była naturalnie płynna i imponująca.

Poszukujesz urządzenia do wszystkiego, nie tylko do pracy? Zwróć uwagę na Samsung Galaxy Tab S6 Lite z dużym ekranem 10,4 cala i pełną współpracą z rysikiem S Pen. Urządzenie może być wyposażone w moduł LTE, dzięki czemu zawsze jesteś w kontakcie ze światem. Pamiętaj, że tablet i rysik S Pen tworzą doskonały duet, który uprości Twoją pracę. Dzięki dostępowi do dokumentów i podpisów elektronicznych ograniczysz tworzenie dokumentacji w tradycyjnej papierowej formie. Nowa faktura, umowa, rachunek? Zapomnij o drukowaniu, podpisywaniu, skanowaniu i wysyłaniu. Nie marnuj swojego czasu, prądu i papieru – zrób wszystko w mgnieniu oka na ekranie tabletu z serii Samsung Galaxy Tab S!

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska. 

Redakcja elektroodpadyprostezasady.pl